| Mihai87 a întrebat:

Ce pedeapsa a primit Giovanni Becali dupa ce l-a batut pe Terzian? Stie cineva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ţin minte să-l fi bătut, ci doar jignit şi scuipat. Pedeapsa primintă: n-a mai fost invitat la nicio emisiune a trustului Pro(ceea ce cu siguranţă l-a făcut foarte trist).

| Mihai87 explică (pentru anonim_4396):

Eu cred ca nici nu i-a pasat... daca i s-a intamplat doar atat inseamna ca suntem o tara de tot rasul, in orice tara civilizata acest maimutoi ar fi platit cu varf si indesat pentru fapta comisa!

| NotoriousG a răspuns:

Maxim o amendalaughing Hai frate dupa o bataie sa ajunga la inchisoare? doar daca il datea in judecata

| thesleepwalker a răspuns:

Din cate stiu eu, o pedeapsa a fost interzicerea in orice alta emisiune televizata, din grupul Media Pro.