| Anaandreea11 a întrebat:

Ce preworkout natural recomandați? Fără prafuri sau etc. doar alimente care îți dau energie pentru a alerga cât mai mult. big grin Multumesc!

2 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Un baton snickers si un pahar de suc de fructe, sa vezi ce energie iti da.

| Xinnicut a răspuns:

Nu prea exista asa ceva poate un energy bar de ala de la decatlon sau o bautura cu vitamine tot de acolo, dar nu prea recomand nu sunt asa eco cum se spun eu sincer beam must si vin zilnic un par sau doua cum am chef la inceput o sa-ti mearga burta putin pana te obisnuiesti, in rest alearga zilnic asta te ajuta fac asa de 1 an si la 14 ani alerg cat pentru academia militara adc 2 km in 8 min si 27 sec recordul meu. Vinul/mustul ajuta la sange iti evidentiaza venele, la fete le place la nebunie plus iti creste viteza sangelui si a metabolismului pe scurt rezistenta slabesti si viteza in=mpusti mai multe dintr-un glont. Am mai dat sfaturi de genul la mine la raspunsuri daca te uiti. Sper ca te-am ajutat.