| anonim_4396 a întrebat:

Ce produs de proteine din zer(whey protein) imi recomandati, avand in vedere ca am 16 ani? Link va rog.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Inaltime, greutate, obiective, antrenament.
Fara aceste informatii nu iti poate recomanda nimeni o proteina de calitate.
Vad ca ti-a recomandat cineva un gainer, ala e bun daca esti ectomorf, altfel NU.

| Daaanciu a răspuns:

Gfx8 sunt cele mai recomandate. uite link aici: http://www.pronutrition.ro/produs.aspx?pID=66&cID=0&dID=0&bID=38 Funda?;;)

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daaanciu):

Cele mai recomandate? Pentru ce, nici nu stii ce inaltime si greutate are. Gfx8 este un GAINER si este bun pentru ectomorfi. De ce ii recomanzi asta daac NU STII ce tip este? Poate nu e ectomorf