| Spl4z a întrebat:

Ce program as putea face pentru sala pentru zilele : marti, sambata, duminica?

6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Marti bagi brate, sambata piept si duminica picioare ca sa se relaxeze si muschii bratelor.

| DovleacTurbat a răspuns:

Pai in restul zilelor ce faci? Sau astea 3 ti-au ramas libere? In functie de scopul tau 1 va fi cardio restul pentru odihna. Sau chiar toate 3 pentru odihna.

| Spl4z explică (pentru DovleacTurbat):

Doar astea 3 zile le am libere

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Spl4z):

Eh, cam greu. Incearca un full-body martea si sambata, iar daca vrei sa mai slabesti poti face un circuit cardio duminica, daca nu o lasi pentru odihna.

| presus a răspuns:

Saptamana1- Marti: Piept+Biceps, Sambata: Spate+Triceps, Duminica: Picioare+Abdomen.
Saptamana2- Marti: Biceps+Triceps+Intercostali, Sambata: Umeri+Trapez+Abdomen, Duminica: Piept+Spate (daca esti incepator, nu recomand sa combini grupele mari).

| kanechy a răspuns:

Sportul indicat ar fi sa il incepi dimineata! Atunci 100% corpul e treaz si in functiune iar arderile sunt mai rapide, daca nu ai timp fa-ti un program la aceeasi ora seara!