| raresik95 a întrebat:

Ce program e bine sa aleg la sala? 3 zile pe saptamana sau cel nelimitat(5-6 zile/saptamana)? Specific ca vreau sa cresc in masa musculara.

3 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

3 zile, incalzire zdravana, repetari putine, greutati mari. Succes!

| Groparu a răspuns:

Daca esti la inceput ma refer prima luna sau a doua e bine sa incepi cu 3 zile pe saptamana dar daca esti deja in forma atunci cam 5 zile ar fi recomandat.In rest ai grija la mancare pentru ca e cea mai importanta si nu uita de somn cel putin 8 ore si cardio bineinteleswinking Bafta

| Bustter007 a răspuns:

Mai bine 3 zile poti face febra muculara