| X3RO a întrebat:

Ce program si alimentatie are un fotbalist profesionist?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Program cu mult antrenament, alimentatie bogata in carbo pentru a avea energie, somn 8, 9 ore, fara sex inainte de meciuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bautura si femei. Se culca la 6 dimineata si se trezeste la 12 dupamiaza.
Mananca toti la cantine sau restaurante. Gratis. O ciorba un copan un stitel, o pizza,. ce mancam si noi astia muritorii de rand happy

| gogu220 a răspuns:

Ia stai.
Tu vrei să te apuci de fotbal? sau vrei să te măriţi cu unul şi te gândeşti că nu şti ce să-i faci demâncare?