| RAY a întrebat:

Ce programe de home workout imi recomandati?

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai unde sa faci tractiuni?

| RAY explică (pentru Cosmin86):

Nu

| Cosmin86 a răspuns (pentru RAY):

Ok, atunci iti dau programul meu, din care scot tractiunile:

Zi de impins:
- flotari intr-o mana, 4 serii
- flotari diamant, 4 serii
- frog stand -> 4 serii incerci sa stai peste 10 secunde
- flotari cu saritura (sari cu tot corpul fata-spate sau stanga-dreapta)

zi de picioare:
- genuflexiuni intr-un picior (daca nu poti, celelalat picior il tii pe ceva)
- genuflexiuni cu iubita/sotia in spate, daca n-ai faci mai multe happy
- fandari
- pozitia calaretului -> stai macar 30 de secunde, la inceput nu o sa poti nici 15
- urcat scari (pana la etajul 8)

| Cosmin86 a răspuns (pentru RAY):

Habar nu am happy

| RAY explică (pentru Cosmin86):

Cosmin organismul asta uman nu consuma tot ce manc? adica el consuma grasime iar carbo le lasa in sange ca nu inteleg logica, adica eu slabesc si am grasimi in sange

| MeMe123 a răspuns:

Insanity Workout! Strong but good! Succes. Il gasesti pe programe de torente

| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.