| AlexxAlx98 a întrebat:

Ce proteine/ceva pentru creșterea masei musculare imi recomandați de 325 lei pe luna? (Eu ma gândeam la niște GFX-8 si niste alune. 100g alune = 25g proteine, 2 porții/zi GFX = 75g proteine)+ ce mai mănânc sa ajung la 160-200g/zi proteine.

Ce ziceți? (Eu am 17 ani, 1.79m si 60 kg.)

Si mai am alta întrebare: in cat timp asimileaza/consumă corpul 30-40g proteine? (Ca sa stiu odată la cat timp să le iau/mănânc. sa-mi fac un program)

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesonist explica in voice loguri tot ce trebuie sa stii.

Iar cat despre suma de bani investita pe luna iti recomand pentru masa amino 8000 de la gasppari si creatina monohidrata de la my proteyn. Amino 3 ori pe zi cate 6 odata, si creatina monohydrata inainte de sala cu 20 min.
Dupa 2 luni vezi si rezultate.