| cobraa a întrebat:

Ce proteine imi recomandati sa iau eu m-am gandit la gfx 8 sunt bune? este bine sa iau proteine >?

Răspuns Câştigător
| Alllleeeexxx a răspuns:

Incearca sa mananci multe lactate, carne de pui, de vinta, de peste si mananca si orez, oua crude, desigur daca suporti gustul, happy, si nu incerca sa iei proteine, deoarece muschi se vor dezvolta foarte rapid si vor aparea consecinte mai incolo, incearca sa mananci mancare bogata in proteine, o spun din propia experienta

6 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Un supliment de slaba calitate, daca vrei un supliment proteic bun, cumpara BSN Syntha-6 sau ON Whey Gold.Este bine sa iei proteine doar daca vrei sa ajungi la o performanta sportiva, altfel le iei degeaba plus ca daca nu ai alimentatie corespunzatoare le iei degeaba, ce alimentatie ai?

| cobraa explică (pentru SiLaS):

BSN Syntha-6 ma poate afecta cu ceva imi e cam frica sa iau proteine

| SiLaS a răspuns (pentru cobraa):

Nu te afecteaza cu nimic, este doar un supliment proteic, nu este hormon de creste, steroid.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Depinde de cati bani esti dispus sa cheltui. Un alt produs de top ar fi Dymatize ISO 100.

| cobraa explică:

BSN Syntha-6 te poate afecta cu ceva adica mie cam frica sa nu mi se intample ceva?

| cobraa explică:

Ghfhfg