| xbugs a întrebat:

Ce proteine imi recomandati sa iau pentru cresterea in masa musculara? am 67 kg si 1, 78 m sunt putin gras.Ce parere
aveti despre aceste proteine http://www.megaproteine.ro/......Musculara/

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Pentru a creste in masa musculara iti recomand sa ai o dieta bogata in carbohidrati si mai scazuta in proteine. Ce gainer iti recomand care e ieftin si da rezultate si nu costamult e Mass Forte Creatin-R este de la redis si 5 kg costa 1mil. Daca vrei sa pui masa trebuie sa bagi multi carbohidrati in tine. Si ia-ti si o creatina monohidrata de la MyProtein.Alte proteine sunt mai scumpe si platesti firma mai mult. La mine a functionat si inca functioneaza.