| Andrey550 a întrebat:

Ce proteine sau suplimente recomandati pentru crestere in masa musculara?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Proteina nu creste masa musculara, suplimentele se elimina prin urina

| IIIshaneIII a răspuns:

Iti recomand proteina de sobolan de ferentari sau proteina de caine in putrefactie

| Andrey550 explică (pentru IIIshaneIII):

Nu inteleg unde e gluma, si ce rost are.

| IIIshaneIII a răspuns (pentru Andrey550):

Am vrut sa te fac sa intelegi ca proteinele exista in marea majoritate a alimentelor in special carne si ti-am dat cateva exemple de proteine mai deosebite

| nopainkiller a răspuns:

Iti recomand sa cumperi de pe site-ul ProNutrition.ro. Au un raport/calitate excelent, dupa parerea mea si a multor altora.
Ca suplimente in cresterea masei musculare iti recomand sa folosesti Iso Whey Gold sau GFX-Gold. De asemenea mai sunt si pachete care au un anumit rol, gen 'Burn and Gain', 'Get Ripped'., 'Train Hard'.
Cu Iso Whey Gold poti vedea deja schimbari din primele 3 saptamani, dupa spusa multora si in cazul meu.
Sper sa ti fiu de folos, poate ai auzit de site si acum poate te convingi sa comanzi de pe el, e foarte de incredere si comanda ajunge in 24/48 ore.
Multa bafta in continuare, si inca un sfat, daca nu vezi schimbari, nu te lasa, munceste mai mult.

| DannyQ a răspuns:

Piept de pui, lapte, brânză, oua, quinoa, orez.

| Lanes_Senal_1999 a răspuns:

Esti mic, lasa-le deoparte deocamdata, mai creste.