| MihaiPavel21 a întrebat:

Ce pudră energizantă pentru creșterea masei musculare îmi recomandați să cumpăr? Menționez că asta e prima dată când cumpăr...Voi ce pudră energizantă ați cumpărat și folosit prima dată? Vreau și să îmi spuneți când ați luat-o, adică înainte de antrenament sau după antrenament? Fără răspunsuri inutile...nu dau funda dacă văd răspunsuri care nu au nici o treabă!

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Mega Mass, dupa antrenament. Proteina pura.

| Adi88 a răspuns:

Proteina pura din zer plus niste creatina pentru forta.

| Mt34 a răspuns:

Blood Rush. Cred că este merch de la Tyler1, și am luat înainte de antrenament.