| Alexavia5 a întrebat:

Ce role trebuie sa imi iau pentru slalomul acela cu pahare(nu stiu cum se numeste), si ce trebuie sa fac ca sa invat cum se face?
P.S.Nu sunt nici incepatoare pe role, dar nici prea avansata

Răspuns Câştigător
| HereToHelp1992 a răspuns:

Buna Alexavia5,

Pentru a putea practica Slalom Freestyle, mergi la magazinul www.skates.ro si probeaza modelele speciale pentru Freestyle / Freeride (daca vrei sa iti cumperi ceva super PRO care te va ajuta sa te dezvolti mult mai repede, va trebui sa incerci modele de la SEBA sau FILA, gama NRK).

Dupa ce iti cumperi rolele, treci pe la www.scoaladerole.ro - fondatorul este campion de Freestyle Slalom si instruieste in continuare incepatorii ce doresc sa se apuce de acest sport.

Mult succes iti doresc si spor la treaba!