| Lolkkk a întrebat:

Ce sa fac ca sa fiu mai bun la fotbal? Joc bine dar vreau atacant, mai bine ca sunt si portar. Vreo soluție? Stiu sa fac elastico, braziliana învățată de la părinți si ruleta foarte bine sa o dau pe lângă el sau sa ii dau craci si febra din umăr și fake shot, ce mi-ar mai trebui?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La fotbal nu poti fii "mai bun" odata ce nu esti bun deloc.
Ti s-a mai spus si in alte ocazii ca ce vrei tu nu se poate, fiindca trebuie sa te evalueze un antrenor de fotbal si acela iti va spune ce pozitie poti ocupa intr-o echipa.