| rap4us a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi imbunatatesc abilitatea de aruncare la cos? As dori raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să exersezi. Găseşti undeva un loc unde poţi face asta şi te duci să arunci de zeci şi sute de ori, din diferite poziţii şi din diferite mişcări (din alergare, din întoarcere, din săritură etc). Cu timpul asta te va ajuta.

8 răspunsuri:
| frumusikgirl1 a răspuns:

Sa exersezi cat mai mult posibil. E singurul lucru pe care il poti face deoarece daca exersezi vei prinde si dexteritate si forta necesara.

| iamyours a răspuns:

Sa exersezi!

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Exerseaza cat poti de mult si o sa reusestiwinking bafta!

| doxatuVexxatu a răspuns:

Sa exersezi aruncarea la cos

| MihaelaDiana a răspuns:

Poti sa exersezi si sa faci aruncari in+ deoarece asa vei arunca mult mai bine.Bafta

| dariti a răspuns:

Sa te gandesti ca nu e bine daca vei aruunca pe jos si cum spun ceilalalti Exerseaza

| SerafimHD a răspuns:

Exersezi mai mult e antrenezi singur incerci sa cauti un loc un teren de baschet pe care sa il folosesti doar cand nu sunt altii mai joci cu prietenii in afara scolii sau a antrenamentelor de banchet daca practici!

| TheStory a răspuns:

Exerseaza.