| uchihasasuke09 a întrebat:

Ce sa fac daca ma doare in partea de jos(coccigiana) si de sus a coloanei(cervicala) mai exact dupa o zi ce termin antrenamentul, cred ca de la genuflexiuni si indreptari desi le fac corect? Cu greutate foarte mare nu fac sau e posibil sa fie prea mult desi mi se pare putin 43 de kg chiar daca ma fortez.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sau e posibil sa fie prea mult desi mi se pare putin 43 de kg chiar daca ma fortez.
Coloana vertebrală a ta, este construită și programată să suporte greutatea ta. Dta o mai încarci cu 43 kg,
Ție ți se pare prea puțin, ei i se pare prea mult.
Cine are dreptate, tu sau ea?
Când te doare, ea îți spune că nu ai dreptate.