| Dekenzarn a întrebat:

Ce sa fac sa am forță în mâini? Zici că nu le am,când merg sunt slabe, nu stau natural

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai ca vine primavara acum, in 2 luni de zile si te poti duce la tara sau la serele de flori, ori la camp, sa te apuci de sapat si vei vedea ce muschi si putere faci in maini!

| raMLesS a răspuns:

Te apuci de sala, mananci bine, si in vreo 2 ani o sa ai ce nici nu ti-ai putea imagina si nu doar la brate.

| raMLesS a răspuns:

"Hai ca vine primavara acum, in 2 luni de zile si te poti duce la tara sau la serele de flori, ori la camp, sa te apuci de sapat si vei vedea ce muschi si putere faci in maini!"

rolling on the floor))) Bai femeia asta sufera de ceva dementa? rolling on the floor rolling on the floor doamne fereste ce specimene exista pe aici.

| IceRope a răspuns:

Păi, cum adică, tu mergi în mâini? Ce bazat ești...