| monicaolaru1717 a întrebat:

Ce sa fac sa slăbesc mai repede? As vrea sa mai dau 4-5 kg jos. Vara asta am ținut dieta cu salate, etc foarte rar am mai mâncat mâncare de la fast food. Si mi se pare ca m-am îngrășat.
Ce dieta sa tin? Ce sa iau? Cum sa slăbesc mai repede?

4 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

In primul rand iti revizuiesti alimentia, in asa fel incat sa fii pe deficit caloric, apoi iti faci abonament la sala si faci antrenamente full body adica toate grupele musculare cu pauza cat mai mica, urmate de 30 de min cardio la final. Spor!

| farfuriaverdex a răspuns:

Nu exista sa te ingrasi de la salate, cum adica ti se pare? Nu te-ai cantarit? Nu iti dai seama dupa haine?

| Andreea11989 a răspuns:

Eu am reusit sa slabesc foarte eficient prin exercitii de xbody, iti recomand sala asta: http://www.tome.ro/

| lmateiu1992 a răspuns:

Buna! Si eu am slabit cu ajutorul antrenamentelor de xbody intr-un timp scurt. Iti recomand cu incredere sala www.tome.ro