| Mynameiz a întrebat:

Ce sa Mananc ca sa am putere?

Răspuns Câştigător
| Qwwww a răspuns:

1.Carne(toate tipurile)
2.Ouă
3.Lactate
4.Cartofi,Orez

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Carne de toate felurile, in special cel de peste!

| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Ce inseamna la tine putere? sa ai un organism puternic sau o masa musculara crescuta plus creseterea fortei? Daca vrei sa ai un organism echilibrat ar trebui sa consumi lapte, cat mai multe fructe oua si sa nu faci excess de carne de porc sau alte procarii din comert gen mezeluri, cremwrusti sau MC Donalds sau alte prostii.EU zic ca pentru a avea "putere" asa cum spui tu ar trebui sa consumi tongueroteine din grau,somon,cartofi dulci,lapte,oua, branza de vaci proaspata, portocale, orez brun, sfecla rosie, migdale, carne de pui si carne de vita. Sper ca am fost de folos!

| viperra a răspuns:

Foarte mult piept de pui, seminte oleaginoase(adica uleioase) si peste marin.Si evita mancarurile facute din faina alba! Succes! happy

Răspuns utilizator avertizat
| sefulos123 a răspuns:

Ce iti place tie mai mult tongue

| dolceromania a răspuns:

Spanac

| mgtow a răspuns:

Carne de vita si verdeata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alimente care conțin o cantitate ridicată de proteine.
http://www.bodybuilding.com/......foods.html

Răspuns utilizator avertizat