Întrebare recomandată | fNkk a întrebat:

Ce sa mancanc cand merg la sala?
Am auzit ca trebuie sa mananc alimente care contin Proteine.
Nu vreau sa apelez la proteine.(sa le cumpar din magazin)

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Proteine = carne, peste, branza, oua, lactate, unele legume ( ex. quinoa )

| Ibrahimovic a răspuns:

Daca mergi la sala trebuie sa mananci cu minim 2 ore inainte de asta...si nu ar trebui sa fie o masa ff greahappy

| Alx_Stelii_1980 a răspuns:

De ce nu vrei sa apelezi la proteine, proteinele sunt bune.Dar daca le iei nu inseamna ca nu trebuie sa mai mananci dupa sau in ainte de antrenament.Acum nu stiu daca esti fata sau baiat din avatar vad ca fata.