| alexx102428 a întrebat:

Ce salariu lunar are Christophon Daum?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Jurnaliștii de la ProSport au dezvăluit că neamțul ar încasa 60.000 de euro lunar, adică 720.000 de euro, mult mai mult decât ar fi fost cazul, în contexul în care Daum ar fi cerut croaților pentru a le antrena echipa 25.000 de euro. Pentru că aceștia au dorit să-i ofere doar 15.000, actualul antrenor al echipei naționale a României a refuzat oferta și evident a acceptat una la care nici nu visa, aceea venită din partea FRF.
https://www.bugetul.ro/......ul-viitor/

| Holiday a răspuns:

500.000 euro pe an.

| luciannicolae95wow a răspuns (pentru Holiday):

Macar azi el a fost la meci? Nu am vazut nimic, tactica ceva acolo, sa tipe, sa se enerveze pe acele petarde de ''jucatori'' laughing)))))

| RAY a răspuns (pentru luciannicolae95wow):

Eu as vrea Petrescu sa vina la Nationala