| Steaua19861 a întrebat:

Ce sanse are Irina Camelia Begu sa o invinga pe Jessica Pegula in optimile de finala ale turneului de la Roland Garros? Pana acum cele doua s-au intalnit de doua ori,ambele meciuri fiind castigate de sportiva noastra ce-i adevarat va fi prima intalnire pe zgura, dar si intr-o postura care o gaseste pe Jessica Pegula in top 10 Mondial.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Ar fi frumos ca Irina sa treaca de Pegula, dar nu cred ca poate.

| Steaua19861 explică (pentru wildthing):

Cred ca va fi un meci foarte echili brat in care romanca are sansele ei avand in vedere ca se poate si odihni meciul avand loc in cursul zilei de Luni!

3 răspunsuri:
| Mopmop a răspuns:

50% 50%

| DARLINGx a răspuns:

După părerea mea
49%
51%