| anonim_4396 a întrebat:

Ce scor crezi ca va fi la meciul Dinamo-Barcelona? Eu spun ca cel putin 3 goluri va primi Dinamo.

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Va fi scor strâns. E amical, pe terenul nostru, n-o vor forța.

| Dumnezău a răspuns (pentru Dumnezău):

E deja 1-0, eu preconizez un 7-1 anost si cam tristulet, nici nu-s multi in tribune.Seminte am, bere am, acum sa vad si goluri si hariciumbele dandu-si cu stangul in dreptul.

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Nț, n-au voie să dea peste 5 goluri, așa e înțelegerea.

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

În orice caz, trist amical, urâtă atmosferă. N-am pretenția de la catalani să joace entuziast, dar mi se pare trist rău ce se vede pe teren. De tribune nici nu mai vorbesc. Și tentativele alea de comentatori...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar ai prins-o pe aia de la Eurovision? Facea niste comentarii de iti venea sa arunci plasma pe geam.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Trebuie să fi fost groaznică, dacă mă făcea să mă duc să-mi cumpăr o plasmă la miezul nopții, să ajung cu ea acasă și s-o arunc pe geam.laughing Dar, din fericire, n-am urmărit evenimentul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hopa, au început câinii noștri cu călcâie, mă!
Și au avut și șut pe poartă.

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dinamo 0 - 5 Barcelona.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Băi, nu mai pot cu comentacii ăia...rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Comentatorii italieni sunt de coma, sa-i auzi pe aia laughing Au o viteza de zici ca-i alearga cineva sau englezii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Englezii nu prea, mi se par anoste comentariile lor. Comentarii spectaculoase au spaniolii:
http://www.youtube.com/watch?v=9GnHPxsBWQc

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

:)) cum facea ala cu microfonul
Da, si spaniolii nu sunt normali. Ai nostri vorbesc in reluare, nu mai spun de glumele lor, care te fac sa plangi.

http://www.youtube.com/watch?v=HC-GkeK44HM

asta cred ca era fumat

Acum am ascultat iar cateva cu englezii. Am uitat cum suna astia, desi jucam FIFA mereu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mamă, cum e ăsta...=)) Incredibil cât patos pun ăștia.
http://www.youtube.com/watch?v=P-exvMDDQ2M&feature=related
Poate tu-nțelegi și ce spune.:))

Fifa?! Ți-aș cere să te măriți cu mine, dar se supără IMC...=))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing N-ai vrea sa te insori cu mine, jucam si Counter-Strike.
Si ala e amuzant, vorbea despre terorism laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zilele când mergeam la sală să joc CS...
Rasisto...rolling on the floor

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel din stanga e fostul selectioner al Spaniei, Camacho parca il cheama.Mai tin minte ca eram rupt cand i-au scos coreeni in 2002, cand era el selectioner,la penalty-uri parca. Vremurile cand Spania nu juca bambilici si mai era un Hierro, un Mendieta - ala blond si pletos de le baga bine de tot in ate de la libere - un Raul.God, i'm old! Si spaniolii mai au si bipaitul acela clasic in campionat, dupa gol, care face toti banii.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Englezii au comentatori prea linistiti,dar foarte exacti, e o placere sa-i asculti pe cei de la SKY sau pe cei ce comenteaza FA Cup.Ce e frumos la englezi sunt reactiile fanilor, absolut magnifice la echipele cu traditie.

Uite aici un vuiet de mare clasa, la cei mai frumosi fani din Anglia, de la intoarcerea regelui Henry : http://www.youtube.com/watch?v=w-H70yLl-DQ
http://www.youtube.com/watch?v=w-H70yLl-DQ

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Când e vorba de epicitate, nimic nu se compară cu cormoranii și al lor "You'll never walk alone":
http://www.youtube.com/watch?v=T00x5sRbZrc

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Da, te relaxeaza, eu uitasem complet. Plus ca vorbesc mai clar, de obicei inteleg mai greu englezii fiindca sunt obisnuita cu engleza americana.
Dar stiam ca W. Rooney este cel mai bun din Anglia.
Apropo de fani

http://www.youtube.com/watch?v=uTR68LEzXUQ

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru wdexwjmwd):

Erau șmechere comentariile lui Banciu. De fapt, Banciu e el șmecher, cu sau fără comentarii.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru wdexwjmwd):

Nup.

| adi021 a răspuns:

Dinamo 0-4 Barcelona

| CikEu a răspuns:

2-2

| alex1343 a răspuns:

Cred ca vor da 5 goluri lenjer cei de la Barcelona! Si cel mai bun marcator va fi Messi!

| CerceiiVorbitori a răspuns:

Dinamo va primi cel putin 5 goluri laughing

| ƒłᴀƦƺǭϞ a răspuns:

2-2

| RomilaXp7 a răspuns:

Doar treiilaughinglaughinglaughingmessi da 3 dar restul nu stiu ...cred ca mai multe

| adrianstrimbu a răspuns:

Va dati seama ca dinamo a mai si platit sa se faca de ras laughing

| Tensei a răspuns:

Dinamo 1- Barcelona 4

| ChoGath a răspuns:

Daca zici doar 3 goluri inseamna ce esti optimista big grin

| anonim_4396 explică (pentru ChoGath):

Bine spus.
Sa vezi cand alearga dinamovistii pe langa extraterestii barcelonei, zici ca merg in reluare pe langa ei laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru wdexwjmwd):

Si cameraman-ul fuge mai repede decat fotbalistii nostri.

| ghiuta a răspuns:

Eu cred ca le va da cel putin 4-5 goluri.