| Timos14 a întrebat:

Ce se intampla daca fac 100 de flotari fara incalzire?

Răspuns Câştigător
| Bazzed a răspuns:

Eu recomand mereu încălzire de 1-2 minute pentru ca chiar poți începe sa ai probleme cu încheietura și, după ce apar acele probleme, o sa te doară groaznic când faci exerciții fără încălzire. Bine, acum nu pot garanta ca încălzirea rezolva asta neapărat, știu doar ca cei care nu prea făceau, inclusiv eu, au început sa aibă probleme. Ah, da, și mai poți face întindere in timpul antrenamentului

| FrankRibery a răspuns (pentru Bazzed):

1-2 minute? poate 6-10 minute……

| Bazzed a răspuns (pentru FrankRibery):

Ma refeream la stretching

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-ar putea sa nu le faci.

| Cosmin86 a răspuns:

Nimic, flotarile sunt exercitiu de incalzire. Eu mereu fac 20-25 de flotari inaintea unui antrenament.

| ReddY25 a răspuns:

Mai bine le faci cu încălzire

| IoanaMaria321 a răspuns:

Mai bine faci încălzire