| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca fac multe abdomene fiind mai plinut?

8 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic.In cel mai fericit caz, muschi pe sub grasime.Nu slabesti daca asta intentionezi.

| AlexSalling a răspuns:

Daca faci zilnic (iti faci o rutina din asta) iti vei face corp. Asta da, abdomene iti vor face doar abdomenul. Daca vrei sa-ti faci un corp complet, fa si exercitii din brate, iti recomand sala cu antrenor. Nu-i deloc scump.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Pătrăţele

| ee a răspuns:

Te doare spatele

| DenisaFMM69 a răspuns:

Abdomenele ajută la formarea mușchilor abdominali. încearca sa scapi de grăsime mâncând sănătos și făcând mult sport, nu ajută dacă mănânci la KFC și după aia mergi acasă și faci 100 de abdomene. Lucrează și celelalte parti ale corpului, nu doar abdomenul, de exemplu brațele, în general fetelor le plac băieții Bine lucrați peste tot nu doar cu pătrățele, eu mă uit la mâini... happy
Încearcă sa nu mănânci mai multe calorii decât poți arde și evită prăjelile și arahidele. Mănâncă variat și nu cu grăsime.

Succes!
Funda? happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru DenisaFMM69):

De ce nu cu grasime? Grasimea (sanatoasa) e importanta. Arahidele ce-au?

Esti doar un copil mic care isi da si el cu parerea si repede "funda, funda".

| DenisaFMM69 a răspuns (pentru Cosmin86):

Frate pe TPU Îți dai cu părerea, nu toți suntem experți, poți sa mănânci arahide dacă vrei era doar un sfat. doamne ce oameni măi. Și da grăsimea e importanta dar în anumite cantități. E problema ta eu nu te obligam sa faci nimic. Dacă te deranjeaza atât de mult ca mi-am dat cu parerea caută-ți un expert.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DenisaFMM69):

Nu eu am pus intrebarea.