| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca faci sala si te hidratezi cu bere si vin in loc de apa?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vei fi ca Dorel, cand face mortarul de constructii cu bere si vin. big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna doar ca esti alcoolic, pentru ca un om normal nu se hidrateaza decat cu apa.

| gabicoo a răspuns:

Vei fi euforic!

| danbnz a răspuns:

Faci sala degeaba.

| ancaval a răspuns:

O să fii mai fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vei avea mai mult spor da nu la sala ci întins undeva pe podea. Ai tu ce ai cu alcoolul sa ști ca probleme nu se elimina consumând alcool asa le menții fiecare problema are o rezolvare.

| Bozgi200 a răspuns:

Berea si vinul deshidratează laughing). De exemplu bei 500 ml si dai afară mai mult.
Dupa efort se bea apă

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Îți faci mai mult rău decât bine.

| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Intri la apa, asta se intampla. Cum s-a mai spus, alcoolul deshidrateaza. Muschiul creste cu apa, nu cu bere, bea apa in timpul antrenamentelor!

| Adutzu2 a răspuns:

Alcoolul deshidrateaza! O sa-ti fie sete, o sa bei mai multa bere, prin urmare mai mult alcool in organism. Nu o sa fii suficient de hidratat, prin urmare iti provoci rau singur. Nu am fost la sala dar stiu sigur ca trebuie sa fii bine hidratat cand faci sala.