| gosav19 a întrebat:

Ce sfaturi imi puteti oferi pentru a creste in masa musculara cat mai repede si sa am un procentaj de body fat cat mai scazut(sa mi se vada patratelelelaughing?
Mentionez ca nu iau si nici nu vreau sa iau suplimente, gainere sau altele.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cate kg ai, inaltimea, varsta

| gosav19 explică (pentru RAY):

65 kg, 178 cm, 19 ani

| Cosmin86 a răspuns:

"cat mai repede" = 3-4 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Somn, hrană, antrenament. Nu există scurtături.

| Robert265 a răspuns:

1 te ți de sala, sa nu ai supărări stres, respecți orele de somn și de masa... Și să fi fericit

| gilk a răspuns:

Și dacă nu iei suplimente cum vrei sa îți cresca masa musculara, îți dai seama cat de mult ar trebui sa mănânci, plus că vrei sa ti se vadă și abdomenul, nu prea are sens întrebarea ta. Îți trebuie luni de zile, ani sa pui ceva mușchi încât să se observe o diferență. Multi renunță după două luni vrând rezultate imediate