| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce sport i s-ar potrivi unui om ca mine caruia ii place libertatea si ii place sa fie original?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti foarte original cand intrebi lumea ce ti s ar potrivi

| Crisstinayy12 a răspuns:

Are dreptate "suntserios". Așa că inventează-ti tu propriul sport original și sa il faci afara unde poți face ce vrei. Dar dacă tot ești așa sigură îți recomandă baletul, baschetul, gimnastica, înot, dans. Desigur că la înot ai nevoie de muzica dacă vrei să te simți în apele tale, dacă nu, nu se va tine in categoria asta.

| Superior a răspuns:

Parkour?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Alergatul.