| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport imi recomandati sa fac?

9 răspunsuri:
| Tudoran_Alexandru_1994 a răspuns:

Ai aici niste optiuni. sa stii ca si eu inca le practic, chiar daca nu sunt bun la ele.
Tenis
Fotbal
Baschet
Ciclism

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sah, ca e all season.

| AnonimeGirl888 a răspuns:

Basket, football sau tenis ar fi cel mai binewinking

| Staind a răspuns:

Inot

| Sn4k3 a răspuns:

Basket, tenis, inot, mountain biking.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sah

| Brieezer a răspuns:

Ciclismul este un sport foarte bun, care antreneaza toate grupele de muschi.

| Alexandru_Andrei_1988_RTCD a răspuns:

Depinde ce iti place!
Daca vrei sa alegi, fotbal!
Daca iti place apa, inot!
Tenisul este un sport, de asemenea, popular.
Eu am facut baschet. Mi-a placut mult. Am capatat mai multa forta in maini.
Funda?!

| Lukasz a răspuns:

Pai depinde ce iti place tie big grin
Daca iti place sa lucrezi in echipa,iti sugerez fotbal,este un sport FANTASTIC pentru mine,emotii,concurenta, echipa, si multe altele, dar cum am mai zis, fa ce-ti place tie.Ce crezi ca e folositor pentru tine happy
Funda?