| anonim_4396 a întrebat:

Ce sporturi imi recomandati? Astept sugestii numeroase!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tenis,fotbal,baschet,polo,inot.

| Danielbc a răspuns:

Karate,judo,alpinism(depui efort si aici ai o mai mare forta in maini si picioare)RFR(de la run forrest runlaughing)adica te duci la unu si ii zici,, aseara m-am f...cu sora ta si a fost groaznic''si cand incepe ala sa te fugareasca tot orasul...stii cata musculatura pui pe tine? mai e scuba diving

| Tinca_Iosif_1994 a răspuns:

Salut! pai sunt multe sporturi...eu as zice:Jogging(alergare vioaie),inotul(cu beneficii multipli,foarte eficient), tenisul, mersul cu bicicleta, dansul, patinajul....ai de unde alegehappy

| vldxdin48 a răspuns:

In lume esxita foarte multe sporturi frumoase insa eu ti-as recomanda volei.handball,fotbal,bascket sau arte martiale

| rapelay a răspuns:

Frecat menta la calculator happy