| raducristian1 a întrebat:

Ce sporturi m-ati indemna sa fac? Cat de cat sa se dezvolte muschii si sa fie bine pentru sanatate ( incepe sa ma doara spatele ). Ceva fain, gen inot

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Inotul este minunat din orice punct de vedere. Pentru a-ti dezvolta masa musculara, dar si a iti mentine sanatatea, ai putea merge la sala, iar ca sporturi mai interesante ar fi dansul sportiv (benefic pentru spate), Capoeira (insa nu stiu sa iti recomand un club) sau poate arte martiale.

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu o lua asa. orice sport este sanatos. Cel mai important lucru este sa alegi sportul care iti place tie cel mai mult si pe care il indragesti. Trebuie sa iti faca placere sa te duci la antrenament, sa iti doresti mult sa te duci la antrenament. Altfel o sa te lasi la scurt timp dupa ce te apuci iti garantez.