| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Ce sporturi se practică la voi în oraș?

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Acum depinde la ce te referi, la ce este la moda?
La noi e la moda sa joci baschet sau volei/handbal. Avem multe licee sportive care se bazeaza numai pe asa ceva.
Fotbalul se practica dar doar in joaca, nimic serios.
Eu unul am facut 5 ani jumatate de karate dar m-am lasat caci nu mai aveam timp si pentru mine...(scoala +karate= extenuare -timp liber)
Iarasi, tag rugby se practica dar in locuri speciale...

| KillMePlease a răspuns:

fara numar

| raMLesS a răspuns:

Fotbal, basket, tenis, înot, stat şi dormit.

| Mayar a răspuns:

Cel mai mult - aruncatul cu privirea big grin
De as avea un papuc sa arunc dupa fiecare prapadit ce face asta... as ramane fara papucihee hee

| syd2 a răspuns:

De toate O-O.

| Ibrahimovic a răspuns:

Mai niciunul. Adica niciunul de performanta. Dar mai sunt locuri unde poti merge sa joci un mini-fotbal cu prietenii, un tenis de picior, de camp. Mai vad copii care joaca seara badminton, biliard prin baruri. laughing

| LaughingKarima a răspuns:

Pai baseball, basketball, fotbal, rugby si hockey. Astea ar fi profesionale, cu stadioane, arene, stii tu.
De strada(ma rog, sunt parcuri si terenuri publice pentru astea), ar fi skateboard-ul si basketball-ul.

Răspuns utilizator avertizat