| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti, bate azi Franta si Italia?

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai, ai, ai la vita e bella,
Non me importa come va,
Si domenica al stagio,
La mia squadra vincera.

Din partea mea, poate să plouă și cu cârnați pe stadion!

| Drimmero a răspuns:

Joaca in deplasare ambele, eu zic sa pui GG sau psf2 la ambele. Merge si x2

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Buna idee psf 2 merg pe varianta asta ..eu am vrut sa pun 2 solist
Sa risc.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga si 2 solist daca esti curajos. Dar am o presimtire ca Italia o face de oaie.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

X2 e cel mai sigur pont dar am nevoie de cote mai mari.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Na belea, fix invers a iesit, Italia bate cu 3-0 si Franta o ia cu 2-0.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da si Italia avea o cota destul de mare in jur de 1.95. eu aveam un presentiment ca pierd cu franta dar niciodata nu ma iau dupa instinct ...am pierdut ceva bani sper sa ii recuperez maine dar nu stiu la meciul Bulgaria cu kosovo ce sa pun 1x sau x2 eu as merge pe x2 poate voi recupera banii. Franta m-a dezamagit mult, laudatul jucator mbape e slabut nu o sa ajunga never la nivelu lui messi sau ronaldo.

| Sn4k3 a răspuns:

Zic ca bat amandoua avand in vedere ca-s in forma buna.
Turcia-Franta, peste 1, 5goluri, 2 solist sau chiar 2&2+
Grecia-Italia, x2&0-3, DG2 sau daca ar fi sa risc NG1, 2 solist.

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Hei nu ma incurca ca vreau sa pun la pariuri tu copil bolund happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As merge pe Italia

| 1231242 a răspuns:

Clar, Franța.