| patrick98 a întrebat:

Ce spuneti despre meciul de aseara dintre Barcelona si Porto?
Cred ca Barca le-a dat o lectie de fotbal.

Răspuns Câştigător
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Probabil, insa ambele sunt doua echipe titrate, ambele au castigat titlul in tara lor, au castigat Champions League respectiv Europa League. Totusi, FC Porto nu este de nivelul FC Barcelonei, pentru ca portughezii au facut multe transferuri si nu mai au aceeasi echipa. FC Barcelona este cea mai buna echipa europeana, si cred ca va fi greu s-o invinga cineva.
Pentru a vedea cum evolueaza ambele echipe, iti recomand a urmaresti meciurile:
1. FC Porto- Sahtior Donetk (live online)
2. Barcelona- AC Milan (difuzat la PRO TV)
Sper ca te-am ajutat. La revedere!

3 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Adevăr grăieşti.

| maria89nic a răspuns:

Si eu cred la fel...
Superb meciu'unu adevarat!
Funda?

| bogdan_3314 a răspuns:

Da,a fost o lectie pe care cei de la porto nu o so uite niciodata.A fost un meci ft frumos.intradevar barcelona da dovada cit de buni sunt.