| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti, o invinge Romania pe Suedia? Eu as pune la pariuri ca bate ai nostri.
Deci e clar daca nu invingem Suedia pierdem din nou calificarea. Voi ce spuneti, castigam cu suedezii?

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cu atitudinea actuala a jucatorilor nu prea cred.

| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

Nici eu, macar acum pe ultima suta de metri sa se trezeasca, fiindca e ultima sansa de calificare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi bine, dar nu stiu daca pot sa fiu convins. Am putea, daca am avea, in primul rand, selectioner. Cu bufoni gen Contra nu ai cum.
Ne trebuie Euro, dar noi il chemam pe Ianis la nationala, care nu are absolut nicio treaba cu fotbalul. Daca nu il chema Hagi, acum juca prin liga a 3-a, maxim.
Nu avem selectioner, deci clar nu prea avem selectii bune. Cum naiba sa-l lasi pe Bordeianu in afara lotului? Cel mai bun mijlocas roman in momentul de fata, este peste capacitatea mea de intelegere ce face odiosul de Contra.

Nu am prea mari sperante pentru campania asta. Totusi imi place sa fiu optimist, o sa cred in micuta noastra sansa pana la final, dar daca pierdem nu voi fi suprins.
Nationala Romaniei va juca fotbal in momentul in care selectioner va fi Dan Petrescu. Pana atunci, ne uitam la tv, ca si pana acum.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, ianis e umbra lui hagi
Cat despre contra asa este, totusi suedia nu e malta chiar si cu dan petrescu ne ar fi fost greu sa batem
Sa vedem pe cine va titulariza, sper sa faca o alegere buna macar de data asta, fiindca e ultima sansa.in ultimul meci cel cu Spania clar nu avem nici o sansa

| mitzok a răspuns:

Scor corect 2-1 pentru Romania

| MitreaRaduMatei a răspuns:

Ii putem bate, daca jucatorii sunt motivati si daca selectionerul le da indicatii clare cu ce are fiecare de facut inainte de joc