| Vegeta07 a întrebat:

Ce stil de arte marțiale practica Scott Adkins?

Răspuns Câştigător
| Ionutc3 a răspuns:

Salut! El a practicat multe stiluri de arte martiale precum Wushu, Tae Kwon Do, Kickboxing, Judo, Krav Maga si MMA. Funda? big grin

6 răspunsuri:
| Ionutc3 a răspuns (pentru DumitruS):

Baiatul a intrebat, si doreste sa i se spuna despre ce intrebare a postat, deci sa-i dam detalii, nu sa citeasca el de pe alte site-uri! Succes!winking

| DumitruS a răspuns (pentru Ionutc3):

Da? merci, m-ai salvat, nu mi-am dat seama! Deci trebuie sa-i dam mura in gura, nu e de ajuns sa-i oferim sursa informatiei? Si apoi te mai intrebi de ce sunt oamenii lenesi.

| Ionutc3 a răspuns (pentru DumitruS):

De ce este site-ul? Sa-i lamurim pe cei care nu stiu! De ce este funda? Noi muncim pentru aceea funda.

| DumitruS a răspuns (pentru Ionutc3):

Bravo tie! Eu nu traiesc pentru funda. happy

| Maslow_Dennys_1990 a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eu.