| xbugs a întrebat:

Ce stil de lupta e mai bun dintre : kickbox, karate, judo, akido, box,

9 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Trebuie sa te gandesti asa: esti pe strada si te ataca cineva, deci il iei la pumi : BOX.

| MatrixGr a răspuns (pentru RobertMoon):

rolling on the floor) La fel de bine poti folosi KARATE!

| RobertMoon a răspuns (pentru MatrixGr):

Karate e pentru copii, daca se bate un boxer cu un karatist il sparge

| lBroken69 a răspuns:

Kickbox,sau taewkando(karate)

| DjCristian a răspuns:

Judo si kick box.

| crismany a răspuns:

Eu sincer am stil stradalwinking Adica inveti din toatewinking Nu exista un stil mai tare, toate sunt specializate pe cevawinking Dar eu raman la stradal big grin Unde mai e frumusete la box daca nu iti ei o lovitura in cap cu bata sau un BOangryarma) in gurawinking rolling on the floor))

| sasha898 a răspuns:

Toate sunt bune in delul sau, pentru o bataie de strada eu merg pe box.

| MatrixGr a răspuns:

Ba frate. Voi chiar nu stiti ce inseamna karatele. Nu comentati aiurea doar prin ce vedeti la televizor/internet!

| Moldoveanu_Alex_1988 a răspuns:

Kickbox