| DJohnny a întrebat:

Ce stiti despre inot? E adevarat ca ajuta la cresterea in inaltime?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pe cineva in clasa mai mic de statura si i-a nzis doctorul sa faca inot ca sa creasca deci e adevarat.

| DJohnny explică (pentru anonim_4396):

Cat de mic e? Adica aproximativ, la ochi, in centimetrii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DJohnny):

1,50..maxim 1,55m si e e clasa a 9-a.

| Buresbista123 a răspuns:

E sportul complet, care pune in miscare toti muschii corpului te sfatuiesc sa te apuci de inot daca ai ocazia, n o sa regreti

| Birlik65 a răspuns:

Ajuta la dezvoltarea intregului corp, incearca, e un sport super fain..succes!

| MariusBoy2013 a răspuns:

Da ajuta la creastere eu eram mic de statura si dupa ce am facut 2 luni de inot am crescut cat cei care ma faceau piticlaughing

| CIIPRIANNn a răspuns:

Inotul este bun pentru a creste in inaltime dar si basketul este bun

| Ukf_Ionuț_1992 a răspuns:

Intr-adevar cu inotul de dezvolti pe atat in interior cat si in exterior, de exemplu eu fac inot de 2 ani si am avut o izbucnire de hormoni acum 4 luni avand 155 de cm, iar acum am 174 cm :d.