| 1Q a întrebat:

Ce stiti despre Tribulus Pro 90 caps de la myprotein? de la ce varsta e recomandat sa ei si chiar au efect? ajuta la cresterea masei musculare si la cresterea in inaltime?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cresterea in masa musculara si in inaltime sunt genetice, proteinele nu cresc masa musculara daca ar creste ar fi majoritatea romanilor supermusculosi, cresterea masei musculare e determinata de genetica si sport, sunt persoane cu raspundere rapida iar alti fara raspuns

| 1Q explică (pentru RAY):

Eu nu vorbeam de proteine iar masa musculara trebuie lucrata ca sa creasca nu e genetica ca nu te nasti cu muschi marilaughing

| RAY a răspuns (pentru 1Q):

Tu stii ce inseamna genetic?

| 1Q explică (pentru RAY):

Nu stiu, uimeste-malaughing

| RAY a răspuns (pentru 1Q):

Doamne fereste si cand ma gandesc ca tu reprezinti garantia pentru pensia mea

| 1Q explică (pentru RAY):

Cum sa spui ca masa musculara e genetica

| presus a răspuns:

O prostie, nu recomand.

| Th3B3st4you a răspuns:

Buna...MyProtein Tribulus Pro este un puternic extract de Tribulus terrestris care are un continut masiv de 95% saponina, care reprezinta ingredientul activ din Tribulus terrestris. Tribulus terrestris influenteaza cresterea in masa musculara, datorita abilitatii acestuia de a creste nivelul de testosteron.
Istoria acestui produs: Tribulus terrestris a fost utilizat timp de multe secole în Grecia Antică, India și Africa pentru stimularea fertilității și rejuvenarea organismului. Cu toate acestea, abia pe la jumătatea anilor ’80 o echipă de cercetători bulgari a descoperit că acesta poate stimula creșterea producerii compușilor de creștere, prin stimularea nivelului de hormoni luteinizanți (LH) din sânge. Tribulus este utilizat de unii dintre cei mai renumiți atleți din lume, fiind totodată recomandat și pentru neprofesioniști. Recomand acest produs

| 1Q explică (pentru Th3B3st4you):

Multumesc ca mi-ai dat copy paste de pe site-ul de la myprotein