| sunrise_8570 a întrebat:

Ce strategii folositi la pariuri sportive?

Răspuns Câştigător
| CLau8GeRrY a răspuns:

Pur si simplu staw si privesc amanuntzit evlolutzia echipelor pe care vreau sa pariez[ultimele etape,posesie,jocu, etc.] si de obicei imi ies astea.da' hai sa te invat cum sa faci bany ujor. pune prima data, bilete de 2 lei[1, 2,3, 4, cate bilete vrei u] si pune meciuri simple[cota 1.01, 1.05, maxim 1.10] si vei vedea ca vei castiga la 5-7 meciuri in jur de 7-10 lei, din acesti bani, mai pui 1-2 bilete de 2 lei, dublezi suma pariata.si tot asa.Deci decat sa pui un bilet cu o suma mare si sa pierzi, incerci cu bilete de 2 lei.Pui mai multe[imposibil sa nu-ti iasa macar 1] deci n-ai ce pierde. Spor la castigat.App, ew st cu SKYBETSlove struck u unde pariezi?smug

5 răspunsuri:
| CLau8GeRrY a răspuns:

N-ai pentru.c Sunrise. Spor la castigat!

| Desabafo a răspuns:

Ma uit la statisticile meciurilor respective.

| Roby_3118 a răspuns:

Daca mi-ai fi spus si la ce agentie te-as fi ajutat stiu toate tipurile de pariere!

| sunrise_8570 explică:

Eu pariez la Casa pariurilor si Stanleybet.Consider ca sunt agentii bune.

| sunrise_8570 explică:

Va multumesc mult pentru ajutor! ( in special lui CLau8GeRrY )