| azoteu2020 a întrebat:

Ce supliment as putea sa iau fac sala de 1 an si 6 luni, am 17 ani, inaltime 1.84 si 88 kg. Am 3 mese pe zi( mai mult nu pot sa mananc) de dimineata mananc fulgi de ovaz cu lapte si 2 iaurturi grecesti, apoi piept de pui cu salata, carne de vita. Am nevoie de un supliment ca sa obtin proteinele necesare.

3 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Probabil gaspari myofusion cu ciocolata (are un gust cat de cat decent cu lapte putin rece) si incearca si creatina daca vrei efecte
Oricum suplimentele astea nu s asa bune, mai bine iei din mancare si ai rabdare

| Madalin01 a răspuns:

Mancarea conteaza nu suplimentele! vrei sa cresti dar nu poti sa mananci? nu trebuie sa poti, trebuie sa continui.