| anonim_4396 a întrebat:

Ce suplimente imi recomandati sa iau dupa sala? Am 18kg 1.75 si 71kg ofer funda

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

La 18 ani si 71 de Kg consider ca esti destul de dezvoltat, sala o sa iti contureze perfect corpul neavand nevoie de suplimente. Iti recomand inainte de sala sa iei vitamine si mult calciu. Apoi dupa sala, daca tot iti doresti niste suplimente, poti incerca niste minoacizi lichizi care se beau sau niste batoane nutritive. Iti las mai jos un site cu niste suplimente pe care le poti comanda si utiliza dupa sala. https://www.pronutrition.ro/......imente-pro funda?

3 răspunsuri:
| mariamiriam78 a răspuns:

Proteine, ele sunt absorbite direct de mușchi intr-o cantitate mai mare decât cele găsite in alimente. Recomand whey trilogy, vitabolic

| Ionutz2010 a răspuns (pentru InteractiV):

Whey gold ce zici?

| Cosmin86 a răspuns (pentru InteractiV):

Esti femeie de vrei funda?