| anonim_4396 a întrebat:

Ce suplimente pentru cresterea masei musculare imi recomandati?

11 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nimic altceva decat proteine, nu exti sportiv de performanta asa ca nu are rost sa iei creatina sau alte rahaturi, la steroizi nici sa nu te gandesti!

| NemNUZ a răspuns:

Pai daca vrei sa iei,, medicamente'' pentru cresterea masei musculare, inseamna ca singur ii faci rau corpului tau sad, dar poate am inteles gresit big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru NemNUZ):

Nu se numesc "medicamente", ci suplimente alimentare. nu mai comentati fratilor daca nu aveti nicio treaba cu sportul asta, documentati-va intai.

faci rau? eu folosesc de cativa ani si sunt mai sanatos ca majoritatea prietenilor mei care nu au folosit niciodata, la fel si alti sportivi care au luat toata viata ( ex. Stallone, uita-te cum arata la 65 de ani )

| SpaNu88 a răspuns (pentru NemNUZ):

Omu a zis clar suplimente nu medicamente. gresit nu ai inteles, chiar esti paralel

@HisOne: varsta, greutate, scopuri?

| NemNUZ a răspuns (pentru SpaNu88):

Nu sunt parelel, am precizat ca poate nu am inteles bine big grin

| NemNUZ a răspuns (pentru Cosmin86):

Am precizat ca poate nu am inteles bine big grin, eu ma gandeam la cu totul altceva...

| Cosmin86 a răspuns:

Inaltime, greutate, varsta? faci sala, nu?

| Muci99 a răspuns:

Pai... haltere, bicicleta si alergat, daca nu vrei sa devii dependent de pastile...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Muci99):

Esti complet pe langa, mai documenteaza-te

| Tyboly a răspuns:

Pe primul loc ar fi inotu. 2 un regim regulat (ca daca te indopi cu shaorma, ia-ti gandul de la mushi ) 3 Ori ce sport e bun numai sa te ti de el si sa dai tot ce poti.

| SpaNu88 a răspuns (pentru Tyboly):

Ce tot aberezi acolo ma?
reciteste intrebarea