| MRKELOFF a întrebat:

Ce tactica sa pun cu acesti baieti la campionat? E 5+1.Alex:viteza buna sut bun dribleaza bine.Adi=e bun de atacand asa a fost pereu are viteza bun a sut prost dribleaza formidabil. Jardel=bun numa de fudas numic nu stie.Paduri=la fel ca Jardel.Eu=viteza buna driblez prost sut bunicel.Andrei=Portar

Răspuns Câştigător
| Denis2597 a răspuns:

Daca jucati in sala sau pe sintetic iti zic din experienta proprie.Joaca cu Andrei portar, Jardel si Paduri fundasi centrali, fara sa urce sau sa treaca de mijlocul terenului, tu inchizator in fata fundasilor, tu trebuie sa alergi mult si in fata si in spate, Adi mijlocas avansat care sa nu coboare mai mult de mijlocul terenului, iar Alex atacant care sa stea doar in fata.Asta cred ca ar fi cea mai buna tactica pentru voi.Noi tactica asta o folosim si castigam campionatul de 2 ani la rand.

| MRKELOFF explică (pentru Denis2597):

Sa sti ca celelalte echipe sunt toti jucatori buni rau 1 face 3 de la noi asa ca noi batem doat pe a5a

| MRKELOFF explică (pentru Denis2597):

Adi sa fie mijlocas central avansat sau dreapta stanga?

| MRKELOFF explică (pentru Denis2597):

Adi sa fie central?

4 răspunsuri:
| ToaderAndrei a răspuns:

Sunt fotbalist tata antrenor iti dau idee da plz vot:Andrei, Alex Mijlocas dreapta Adi atacant, tu mijlocas central si restul fa-ti-o tu plz inca o data vot