| userul7200 a întrebat:

Ce tehnici folositi pentru Knuckleball (la fotbal)? Va rog fara Youtube sau ceva gen.

2 răspunsuri:
| duckermlocker a răspuns:

Tre sa ai asta in sange, boss...nu e ceva ce poti invatalaughing

| userul7200 explică (pentru duckermlocker):

Nu cred ca stii exact despre ce este vorba. Si din contra, tehnica aceasta trebuie invatata, chiar şi la jucatorii profesionisti cum ar fi cei de la freekickerz le-a luat vreo 3-4 luni sa invete. Knuckleball este o tehnica in fotbal unde trebuie sa dai cu o anumita parte a piciorului si sa lovesti intr-un anumit loc mingea pentru ca ea sa nu se învârta in aer, şi cateodata are un efect de a-şi schimba dintr-o data directia. Daca vrei sa stii exact despre ce este vorba atunci Youtube-ul cred ca iti e la indemana: "Knuckleball goals"