| Porcar a întrebat:

Ce tip somatic credeti ca sunt am 1.87 am 76 de kg, 16 ani.In copilarie eram gras, aveam 10 kg peste normal, in clasa a 8a eram f slab si acum am mai crescut in masa musculara ex de la 27 de cm in brat in clasa a 8 a la 35 cm in prezent.Am un procentaj de grasime de vreo 17-18%

2 răspunsuri:
| KagerStefan a răspuns:

Pai daca ai antebrate mici,incheieturi mici,umeri mici in lungime,scazi usor in greutate esti ecto. daca ai antebrate, umeri si incheieturi medii, scazi si pui usor

greutate esti meso. daca ai antebrate, umeri, incheieturi mari si pui masa rapid esti endo

| laurentiutirei a răspuns:

Https://tireilaurentiu.blogspot.com/2018/11/tipuri-stomatice.html
Aici gasesti ce vrei sa afli! inclusiv de proteine etc!