| Bella1love a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa imi iasa si mie patratele? Adica le am,se vad putin dar se simt desteul de bine. Dar care sunt metodele cele mai eficiente pentru a le face sa se vada? Eu am mers la inot, am facut abdomene multe... Sau le pot face si asa, doar ca trebuie sa repet asta in fiecare zi timp de cateva luni?

Răspuns Câştigător
| Iulian120 a răspuns:

Stai in pozitie culcata,Intinde miinile inainte,Picioarele intinse in urma, Abdomenul sa nu fie lipit de pamint(cel mai important), Inca una ar fi sa stai asezat pe fund, miinile le dai in urma,(te sprijini pe ele), si tii picioarele ridicate 10 cm de la pamint timp de 1 min si 30 secunde, In maxim 1 luna vei avea foarte multe schimbari, Crede-ma stiu ce vorbesc, Ma antrenez la lupte libere.

10 răspunsuri:
| Bella1love explică:

Destul*

| cornelmircea1980 a răspuns:

Flotari si tractiuni

| cornelmircea1980 a răspuns:

Si abdomene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ca sa faci patratele trebuie sa faci multe abdomenehappySpor la patratitlaughing

| Goldenboy97 a răspuns:

Invata sa mananci.

| Cosmin86 a răspuns (pentru cornelmircea1980):

Vrei sa spui alimentatie. Exercitii poate sa nu faca deloc.

| OOOLEOOO a răspuns:

O alimentatie corecta.
Abia apoi exercitii cardio/Knee rise

| Elevu53 a răspuns:

Incearca asta. M-a ajutat foarte mult.
https://www.youtube.com/watch?v=NhOe43U-Les

| Cosmin86 a răspuns (pentru Iulian120):

Nu stiu cine e mai batut in cap.

Tu sau ala ca te ia in serios.

Felicitari pentru cel mai PROST sfat posibil.

| Bella1love explică (pentru OOOLEOOO):

Si ce ar trebui sa mananc mai exact? happy