| liviuviulet99 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ma inalt pentru ca eu am 14 ani si 1.52 si vreau sa ajung macar la 1.60 dar cum?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Practicarea intensa a unui sport activ (baschet, volei, handbal, inot), care iti vor stimula hormonii de crestere in inaltime si totodata te vor ajuta sa te dezvolti frumos si armonios.

| Digikey a răspuns:

Pantofi cu toc.

Răspuns utilizator avertizat
| Reghqen a răspuns:

De abia ai 14 ani. acum începi să te dezvoltezi, băietii până la 20-25 de ani cresc în înălțime și se dezvoltă complet.
Având în vedere că ai 14 ani poți crește și 30-35 centimetri până la finalizarea dezvoltării corpului bărbatesc, cu toate astea doar dacă ai gene bune și părinți destul de înalți!

| David1331 a răspuns:

Te inteleg...:/