| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa scap de grăsimea in partea de jos a abdomenului, tin sa menționez ca sunt slab adică 181 înăltime si 70 de kg.Mi se văd doar 4 pătrățele in partea de sus.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Aia e grasimea sanatoasa de pe burtica de ia scapi doar prin sprituri
eu bagam un sprint de 30 secunde vs 30 de secunde pauza

nu alergare =SPRINT LA MAXIM in acest mod se consuma enegia din masa musculara, este de durata mica dar, foarte rapida, vezi cum arata sprinteri vs maratonisti