| Corcoduse124 a întrebat:

Ce trebuie să ştiu la 13 ani la balet? La ce categorie aş fi?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce te invata profesoara de balet, dupa ce te selecteaza si daca te selecteaza.

| Corcoduse124 explică (pentru Violleta2022):

Nu a fost util răspunsul, deoarece m-am lăsat când eram mică şi doresc să mă reapuc. Mersi oricum...

| darrio2007 a răspuns (pentru Corcoduse124):

Si de ce mai intrebi? Ar fi trebuit sa stii chestiile astea.

| Corcoduse124 explică (pentru darrio2007):

La şapte ani. Totuşi, acum nu ştiu în ce categorie aş fii

| Violleta2022 a răspuns (pentru Corcoduse124):

Cand nu esti capabila sa spui totul despre tine, nu te astepta sa ghicim in stele.
De unde sa stim noi ca ai mai facut balet?
De unde sa stim noi daca prefeoara a renuntat la tine, sau tu ai renuntat la balet?
Poate nu esti buna sau nu esti apta sa faci balet, de aceea trebuie sa ai acum o evaluarea stricta si numai dupa aceea tis e va spune daca te selecteaza, in ce grupa te baga sau te trimite acasa sa te apuci de alt sport.

Răspuns utilizator avertizat